Tehisintellekt võimaldab analüüsida väga suuri andmemahte, märgata korduvaid mustreid ja teha nende põhjal erinevaid prognoose

teenus

Tehisintellekt 

Tehisintellekt võimaldab analüüsida väga suuri andmemahte, märgata korduvaid mustreid ja teha nende põhjal erinevaid prognoose. Ettevõtetele on tehisintellekti rakendamine kasulik, sest aitab prognoosida nt klientide käitumist ja järgmiste perioodide tellimuste mahtusid, samuti automatiseerida paljud vajalikud ja töömahukad protsessid.  

Flowit’is oleme aastate jooksul rakendanud tehisintellekti mitmete logistika- ja tööstusettevõtete tööprotsesside parandamiseks.  

Meie tehisintellekti baasil loodud lahendused oskavad täita nt selliseid ülesandeid:  

 • Ennustada ettevõtte klientide käitumist
 • Saata klientidele eeltäidetud ja personaliseeritud pakkumusi
 • Prognoosida järgmise perioodi tellimusi ja mahtusid
 • Optimeerida hindasid
 • Ennetavalt määrata vajalikke hooldusi
 • Leida ja analüüsida potentsiaalseid risk
 • Hinnata toodete kvaliteeti
 • Genereerida alusandmeid siseauditi jaoks

 

Kuidas töötame?

Tehisintellekti rakendamiseks ettevõttes saame teostada kogu projekti kuni lahenduse väljatöötamiseni või aidata ettevõtte olemasolevat AI meeskonda. Kui oma AI meeskonda majas ei ole, teostame ise kõik tegevused: andmeanalüüsi, ärivajaduse valideerimise andmete vastu, algoritmide valideerimise ja realiseerimise, piloteerimise, disainitööd kuni lõppkasutajatele mugava lahenduse loomiseni. 

Enamik meie kliente soovib oma ideid realiseerida võimalikult kiiresti, meie oleme võimelised teostama projekti kõik etapid kiiremini kui keegi teine. 

 

Telli tasuta nõustamine

Pakume teile tasuta nõustamise võimalust, et välja töötada oma esmased AI projektid ja alustada AI strateegia loomist.

Nõustamine viiakse läbi kolmes osas:

 • Ettevõttega tutvumine ja esmane andmeanalüüs mis kestab 2 tundi
 • Ettevõtte soovide ja andmete pealt AI kasutusvõimaluste välja toomine ning lahenduste pakkumine, mille kokku panek võtab 3 tundi
 • Ettevõttele tulemite presenteerimine 1 tund.

Soovid nõustamist? Jäta oma kontaktid meile ja me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

 
Võta Ühendust!
 

Aitoldyou – virtuaalne müügimees logistika- ja transpordiettevõtetele

Aitoldyou on tehisintellekti kasutav müügilahendus logistika- ja transpordiettevõtetele. Lahendus analüüsib ettevõtte varasemat müügiajalugu, prognoosib olemasolevate klientide ostusoove ja müügimahtusid ning võimaldab automatiseerida lihtsamaid müügitegevusi. 

 

Salesorder – esimene B2B iseteenindustarkvara tootmisettevõtetele

Salesorder on intelligente müügitarkvara, mis aitab tootmisettevõtetel automatiseerida B2B tellimuste vastuvõtmist, pakkudes ettevõtte klientidele mugavat iseteeninduslahendust. Tarkvara kasutab tehisintellekti, et prognoosida ettevõtte toote- ja müügiandmete põhjal tulevast müüki ja planeerida tootmismahtusid. 

Alustame Sinu äri eesmärkide saavutamisega