Meist

Sinu äri eesmärkide saavutamine automatiseeritud lahendustega

Meist

Oleme partneriteks järgmiste
ülesannete lahendamisel:

  • Tööefektiivsuse tõstmine
  • Äriprotsesside digiteerimine
  • Tehnoloogia rakendamine äri huvides
  • Korduvate tööprotsesside automatiseerimine
  • Olemasolevate IT-lahenduste efektiivsuse tõstmine
  • Tarkvara arendus

Meil on enam kui 10 aastat kogemust tarkvara kvaliteedi tõstmisel ja äriprotsesside automatiseerimisel.

Flowit alustas Eestis tegevust 2007. aastal Rootsi börsifirma Knowit AB tütarettevõttena. Pakkusime tarkvara kvaliteediga seotud teenuseid peamiselt eksportturgudele. Meie esimesteks suuremateks klientideks olid Unibet ja Aristocrat Lotteries.

Suurim kogemus tarkvara kvaliteedi alal

2010. aastal keskendusime Eesti turule. Teenuste portfelli lisandusid tarkvara arendus ja rakenduste haldus. Peamisteks projektideks olid Vodafone Itaalia-keskse integratsioonisüsteemi arendus ja haldus, Eesti Väärtpaberite Keskregistri tuumsüsteemi kvaliteedijuhtimine, Sertifitseerimiskeskuse (SK ID Solutions) tehnilise dokumentatsiooni koostamine ja testide automatiseerimine ning Riigikogu hääletussüsteemi eelanalüüs, arendusprojekti kvaliteedijuhtimine ja testimine.

Flowiti meeskonda kuulub üle 20 kogenud töötaja, kelle hulgas on 8 litsentseeritud testijuhti. Tarkvara kvaliteedi ja RPA valdkonnas on meil rohkem kogemusi, kui ühelgi teisel Eesti ettevõttel

2012. aastal sai ettevõtte juhiks Andres Aavik, kes juhib Flowiti tegevust tänaseni. Viisime ellu mitmed suured arendus- ja haldusprojektid telekomi valdkonnas, näiteks Gröönimaa Telekomi tuumsüsteemi arendus ja TeliaSonera tütarettevõtte Sergel Kredittjänster arveldussüsteemi arendus ja haldus. Tegime koostööd Telia grupi ettevõtetega Eestis, Soomes, Taanis, Norras ja Rootsis, pakkudes neile testijuhtimise, tarkvara väljalasete juhtimise ja koordineerimise ning testide automatiseerimise teenust.

Esimene RPA teenuse pakkuja Eesti turul

2015. aastal keskendusime peamiselt Eesti erasektori klientidele. Esimene protsesside automatiseerimise (RPA ehk robotic process automation) pilootprojekt, mille tellijaks oli Tele2.
2016. aastal lisandus testide automatiseerimise tegevussuunale protsesside automatiseerimine.
2017. aastal suunasime automatiseerimise põhifookuse RPA valdkonnale.

Flowit põhineb Eesti kapitalil

2018. aastal ostsid tegevjuht Andres Aavik ja äriarendusjuht Juhan-Madis Pukk ettevõtte rootslastele kuuluvalt Knowit AB grupilt välja ja võtsid kasutusele uue ärinime Flowit Estonia OÜ. Knowit on nüüd Flowit. 100% Eesti ettevõte.

Liikmelisus

Flowit Estonia on järgnevate organisatsioonide liige:

– Saksa-Balti Kaubanduskoda

https://www.ahk-balt.org/

Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis, Leedus (AHK Balti riigid) on juba üle kahe aastakümne olnud Saksa-Balti majandussuhetes esimeseks kontaktisikuks. AHK on ainus väliskaubanduskoda, mis hõlmab kolme iseseisvat riiki, Eestit, Lätit ja Leedut. Kolmel „Baltimaadena“ tajutud riigil on ühelt poolt palju ajalooliselt sarnaseid jooni, ent ka sama palju erinevusi nii majanduse, õiguse, poliitika ja mitte viimases järjekorras keele ja kultuuri osas. AHK Balti riigid töötab seega oma üle 30 töötajaga kolmes asukohas: Tallinnas (Eestis), Riias (Lätis) ja Vilniuses (Leedus).

– Estonian Association of Information Technology and Telecommunications

https://www.itl.ee/

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ametlik lühend ITL) on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendav erialaliit. ITL-i kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 67% Eesti IKT-sektori kogukäibest.

Sektori näitajad: Ettevõtete arv: 3933, käive 3,6 miljardit eurot, lisandväärtus töötaja kohta 45 000 eurot, töötajate osakaal tööhõivest 4,4%, töötajate arv 20 333 (allikas: ITL-i tellitud 2016. a. majandusnäitajate analüüs, koostaja Paavo Siimann).

Liidu eesmärgiks on teha Eesti IKT-ettevõtete tegutsemine lihtsamaks: soodustada IKT sektori äri Eestis, pakkuda lisandväärtust Eesti majandusele ning hõlbustada ettevõtetevahelist koostööd.

Projektid

Touringery

Flowit on alustanud koostööd turismisektorit muutva lahendusepakkuja Touringery-ga, et luua sektori ettevõtetele võimalus hallata kogu oma tegevust ühest kohast ja vähendada administreerimiskulusid vähemalt 30%.

Täpsemalt juba õige pea Touringery kodulehelt http://touringery.ee/

Salesorder

Flowit Estonia sai Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt tehisintellektil baseeruva tarneahela juhtimise lahenduse uuringuks 469 750 eurot. Projekti lõpptulemuseks on rakendus, mis aitab väikese ja keskmise suurusega ettevõtetel oma tarneahelaid ja tootmist paremini planeerida.

Pressiteade

Täpsemat infot lahenduse kohta leiab https://www.salesorder.eu

Privaatsus

Flowit Estonia OÜ privaatsuspoliitikat on võimalik vaadata siit: LINK (inglise keeles)

karjäär

Otsime avatud mõtlejaid

Otsime avatud mõtlejaid

Me teame, et kõik on pidevas muutumises. Õpime kogu aeg tundma uusi sektoreid, mõistma uusi ärivaldkondi, rakendama seni võõraid tehnoloogiaid ning suhtlema uute klientidega. Meid ei defineeri varasem kogemus, vaid võimekus areneda ja tahe pingutada. Kas see tundub Sinu moodi?

Karjäär Flowitis

Alustame Sinu äri eesmärkide saavutamisega