Tehtud tööd

Kvaliteetsed tulemused sünnivad koostöös meie heade partneritega

Tehtud tööd

Telia Eesti

Teeme koostööd Telia Grupiga 2010. a alates. Viisime kokku Elioni ja EMT andmebaasid.
Oleme aidanud erinevaid uusi lahendusi testida ja tööprotsesse automatiseerida.

“Flowit on esimene partner, kes tuleb meelde, kui räägime automatiseerimisest nii testimise kui ka protsesside mõttes.”

Ergo Tars

Toote elutsükli osakonna juhataja

Luminor Pank

Olime abiks kvaliteedi tagamisel Luminori Balti riikide ülese pankade ühendamise projekti läbiviimisel. Aitasime tagada kvaliteeti uute ja olemasolevate lahenduste ühendamisel..

“Flowit on olnud tugev kvaliteedipartner, kellele oleme usaldanud keerulised ülesanded ja nad on nendega väga edukalt toime tulnud.”

Helena Tiimus-Aume

Tarkvara testimisvaldkonna juht

Ekspress Digital

Ekspress Digital vajas testide automatiseerimist, et kliendid ei peaks olema testija rollis. Flowiti automatiseerimise osakonna juht töötas kuu aega kliendi kontoris koos uue automaattestijaga. Koos loodi kliendile kõige paremini sobivad keskkonnad ja lahendused. Automatiseeriti hulk teste ja pärast kuu-ajalist mentorlust saab kliendi automaattestija ilma välise abita ise hakkama.

“Testimisressursi vajaduse kasv ja kvaliteetsema tarkvara poole püüdlemine tingis vajaduse vaadata automaattestimise poole. Leidsime ressursi ja parima lahenduse Flowitist – koostöö mõlema poole testijate vahel oli väga produktiivne. Loodi automaattestid, samal ajal pandi püsti vajalikud keskkonnad ja valiti raamistikud. Kuu möödudes oli meil olemas pädev automaattestija ja hulk loodud teste. Kogu protsess oli asjatundlik ja kiire.”

Kaur Esnar

Äriarendusjuht

Bellus Furniture

Automatiseerisime mitmeid Belluse kontoripoole tegevusi, kus seni oli ainuke võimalus tõsta infot ühest kohast teise manuaalselt:

  • tellimuste kätte saamine ja sisestamine ERP süsteemi;
  • info sisestamine logistikapartneri infosüsteemi;
  • müügimeestele tellimuste sisestamise lihtsustamine;

jne.

Flowit on olnud tugev protsesside automatiseerimise partner, kelle poole võib kindlalt alati pöörduda

Rolf Relander

Tegevjuht / Omanik

Elering

Flowiti automatiseerimismeeskond võttis ette Eleringi gaasiülekandevõrkude juhtimiskeskuse protsesside automatiseerimise ja tänaseks on suur osa käsitööd antud robotite hoolde. Elering on tehtuga rahul ja planeerib juba järgmisi automatiseerimise projekte.

Flowit oli professionaalne, kuid samas paindlik ning lahendas meil reaalse probleemi.

Georg Rute

Digiteerimise juhtrühma juht

Nasdaq

Flowit on Nasdaqil aidanud läbi viia mitmeid baasinfosüsteemide muudatusi ja olnud nende juures kvaliteedipartneriks. Meile on usaldatud nii testijuhtimine kui ka testimise läbiviimine. Oleme kõik projektid suutnud valmis saada tähtajaliselt ja vastavuses planeeritud eelarvele.

Flowiti tugev meeskond on aidanud meil keerulisi transformatisoone läbi viia ja siiani oleme nende teenusega väga rahul.

Ott Raidla

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht  Case studies

Alustame Sinu äri eesmärkide saavutamisega