Automatiseerimine pole lihtne. See on pikk ja keeruline teekond parema tõhususe suunas.

teenus

Aga Sa ei peaks seda teekonda läbima ainult paberi ja pliiatsi abil. Oleme loonud mõned töövahendid, mille abil on igapäevaselt võimalik teha automatiseerimise protsessi lihtsamaks ja tõsta selle edukust. Me pakume neid teile täiesti tasuta.

Protsesside kaevandamine – mida automatiseerida?

Sobilike protsesside leidmiseks on kaks peamist meetodit:

  • Kogenud RPA analüütikud kaardistavad teie ettevõtte tööprotsessid intervjuude käigus ja toovad välja need, mis vastavad sobilikkuse kriteeriumitele.
  • Teete eeltöö ise ja kogute info kokku, et kogenud konsultant saaks teil sobivad protsessid üles leida ja valida parimad lahendused automatiseerimiseks.

Mõlema variandi puhul kasutame selleks oma töövahendit “Collector”. See teeb ideede leidmise ja automatiseerimise tasuvuse hindamise oluliselt lihtsamaks. Seda ka suurtes organisatsioonides, kus intervjuude läbi viimiseks võib kuluda kuude kaupa aega.

Alusta kogumist

ROI kalkulaator

Automatiseerimisega seoses tekib alati palju küsimusi:

  • Milliseid protsesse automatiseerida?
  • Mida automatiseerida esimesena?
  • Kus saame säästa aega või raha?
  • Millised on finantsilised riskid ja võimalused?
  • Suured või väikesed protsessid kõigepealt?

Loomulikult on õigeid vastuseid sama palju kui kui on erinevaid ärivaldkondi eri ettevõtetes kokku. Aga meie eelistame alustada numbritest – millised protsessid toovad automatiseerimise korral raha kõige kiiremini tagasi – kus on kõige parem ROI (Return on Investment) Meil on selle jaoks eraldi töövahend, mis aitab seda visualiseerida. See teeb teie automatiseerimisideed võrreldavaks. Kõik mida vajad, on Sinu ressursikulu hind ja aeg, mis protsessi läbiviimiseks kulub. Hea meelega aitame Sind automatiseerimise töömahu ja hoolduskulude hindamisega, mis on samuti oluline osa ROI arvutusest. Selleks võta ühendust kõrvaloleva vormi abil!

Arvuta tasuvust

Alustame Sinu äri eesmärkide saavutamisega